Mieszkowice pięknieją - podsumowanie projektu

20 listopada 2020

W kręgu Mieszkowickich legend i starych pocztówek” to ostatnie w tym roku zadanie zrealizowane przez grupy inicjatywne w ramach projektu pn. ”Poszukiwacze zaginionych inicjatyw”. Zadanie jest dofinansowane ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa.

czytaj więcej

Poszukiwacze zaginionych inicjatyw

03 sierpnia 2020

31.07.2020 roku przy stadionie Mieszko w Mieszkowicach odbyła się impreza podsumowująca projekt polegający na budowie siłowni zewnętrznej, dofinansowany ze środków UE  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach projektu pn.” Poszukiwacze zaginionych inicjatyw”. Imprezę rozpoczął marsz Nordic Walking po ogrodzie dendrologicznym Nadleśnictwa Mieszkowice.

czytaj więcej

Spotkanie animacyjne 2020

27 lipca 2020

24.07.2020 roku na Kompleksie Boisk Sportowych ORLIK odbyła się impreza na zakończenie projektu, dofinansowanego ze środków UE  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach projektu pn.” Poszukiwacze zaginionych inicjatyw”.

czytaj więcej

Strefa aktywności w Mieszkowicach

23 lipca 2020

 

Zapraszamy mieszkańców na spotkanie podsumowujące projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 pt.: „Poszukiwacze zaginionych inicjatyw"

 

czytaj więcej