Szanowni Czytelnicy!

22 grudnia 2020

Uprzejmie przypominamy, że od dnia 30 listopada 2020r. zostały przywrócone wypożyczenia książek (bez wolnego dostępu do półek).
W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Mieszkowicach (Oddział dla Dorosłych i Oddział dla Dzieci) wypożyczenia i zwroty książek odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00

czytaj więcej

Podwórkowe Place Zabaw

20 lipca 2020

Jak co roku w okresie wakacyjnym w sołectwach z Gminy Mieszkowice Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Mieszkowicach zorganizował akcję pn. „Podwórkowe Place Zabaw”.

czytaj więcej

KAZIUKI 2020

10 marca 2020

Mieszkowickie Spotkania z Piosenką Kresową – KAZIUKI cieszą się coraz większą popularnością i zatacza coraz to szersze kręgi. Świadczy o tym fakt, że w tym roku na naszej scenie wystąpiła rekordowa ilość zespołów (14), w tym 4 które po raz pierwszy zaszczyciły nas swoją obecnością.

czytaj więcej

"Piknik Rodzinny"

14 lipca 2019

14 lipca na zespole boisk Orlik odbył się integracyjny „Piknik Rodzinny”. Organizatorami byli MGOK Mieszkowice, OSP Mieszkowice, Sołectwo Plany i Kamionka oraz Zarząd Osiedla Mieszkowice i cała rzesza ludzi dobrej woli, którzy zaangażowali się w realizację tego przedsięwzięcia.

czytaj więcej

Ferie zimowe 2019 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Mieszkowicach za nami.

14 lutego 2019

W ramach akcji prowadziliśmy zajęcia plastyczne – instruktor Barbara Nowicka. Uczestnikami były osoby od lat 6 do 15. Młodzi artyści malowali farbami temperowymi, wykonali róże z krepiny i dekoracje przestrzenną - kwiaty z serwetek ażurowych. Zdobili przedmioty metodą decoupage oraz wykonali świeczniki ze słoików dekorowanych sznurkami, koronkami i wstążkami. Na warsztaty przychodziło systematycznie około 12 uczestników, ale ogółem naszą pracownie odwiedziło 25 osób.

czytaj więcej